ENGLISH 9-MEGAN GREER
ACCELERATED ENGLISH 9-CLAY NANCE
GIFTED ENGLISH 9-TAYLOR WILLIS
ENGLISH 10-ZEPORIA RUSSELL
ACCELERATED ENGLISH 10-TABITHA GREENWOOD
GIFTED ENGLISH 10-MICHELLE LUO
ENGLISH 11-MALEK HARDIN
ACCELERATED ENGLISH 11-TAYLOR HUFFMAN
GIFTED ENGLISH 11-SANDERS GOODE
ENGLISH 12-TASHONDA CAVINESS
SREB ENGLISH-JONAH CONDON
DC-ENGLISH COMPOSITION-MARY DAY
OCCUPATIONAL ENGLISH-KIONA FINLEY
OCCUPATIONAL ENGLISH 9-SALVATORIE SMITH
COMPREHENSIVE READING-ELI NORTON
LIFE SKILLS READING-DAHSIA LEE
SPANISH I-MAGGIE MOORE
SPANISH II-HANNAH HARRIS
FOUNDATIONS OF ALGEBRA-LINDSEY DELASHMIT
ALGEBRA I-VIVIAN VAINISI
ALGEBRA II-MAGGIE JO EVERETT
GEOMETRY-MEREDITH PRESCOTT
ALGEBRA III-SARAH KATHRYN HARRIS
SREB MATH-CYNTHIA BETANCOURT
CALCULUS-ELISE DUNNAM
DUAL CREDIT COLLEGE ALGEBRA-STACY HERNANDEZ
OCCUPATIONAL MATH-SALVATORIE SMITH
LIFE SKILLS MATH-DUSTIN HAYES
MISSISSIPPI STUDIES-TAYLOR WILLIS
WORLD GEOGRAPHY-TAYLOR WILLIS
WORLD HISTORY-HANNAH HARRIS
U.S. HISTORY-SANDERS GOODE
U.S. GOVERNMENT-SAM CAGLE
ECONOMICS-MARY DAY
PSYCHOLOGY-MARY DAY
LAW RELATED EDUCATION-MARY DAY
CAREER EXPLORATION-MYRANDA COBB
CAREER PREPARATION-ELIZABETH WHITEHEAD
INTRO TO BIOLOGY-JAMIEN TERRY
BIOLOGY I-MAGGIE MOORE
BIOLOGY II-LAUREN PAIGE HAMILTON
PHYSICAL SCIENCE-RJ RUTHERFORD
CHEMISTRY-AMBER BALENTINE
ADVANCED PLACEMENT CHEMISTRY-SANDERS GOODE
PHYSICS-SAM CAGLE
ANATOMY & PHYSIOLOGY-HANNAH HARRIS
DUAL CREDIT GENERAL BIOLOGY I-JACK COOPER
OCCUPATIONAL SCIENCE-SALVATORIE SMITH
INTRODUCTION TO FINE ARTS-CHELSEY JOYNER
PERFORMING ARTS-RJ RUTHERFORD
INAYE NEWS SHOW-TAKEYA DEAN
ART I-CLAIREESE PANNELL
ART II, GIFTED-MICHELLE LUO
ART III, GIFTED-ADAN GALVAN
ART IV, GIFTED-MADISYN RAINWATER
CONTEMPORARY HEALTH-ASHLEY PAYNE
DRIVER EDUCATION-TAYLOR WILLIS
ACT PREP-NATHAN BENNETT
ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE-CECILIA ESTRADA
VOCATIONAL AWARDS
CONCEPTS OF AGRICULTURE SCIENCE-BAKER SMITH
AGRICULTURE ANIMALS-MALEK HARDIN
AGRICULTURE ENVIRONMENT-CLAYTON LEDBETTER
AGRICULTURE PLANTS-KRIS HAYES
CULINARY ARTS I-ALENA GRAHAM
CULINARY ARTS II-TATYANA BOYD
CONCEPTS OF DRAFTING-ETHAN WILSON
INTERMEDIATE DRAFTING-ESTEBAN CONTRERAS
ARCHITECTURAL DRAFTING II-DAISY HUERTA
DIGITAL MEDIA I-CARLEY JUMPER
DIGITAL MEDIA II-DESTIN BRYANT
EARLY CHILDHOOD II-ARIANNA GOLDENG
ENGINEERING I-SANTIAGO AGUIRRE
HEALTH SCIENCES I-TABITHA GREENWOOD
HEALTH SCIENCES II-CITLALY AVILA
BUSINESS FUNDAMENTALS-KAITLYN CAVENDER
MARKETING-SAVANNAH CHEN
ORAL/ELECTRONIC COMMUNICATION-TAYLOR HUFFMAN
STEM-KELSEY LEDBETTER
NUTRITION AND WELLNESS-TABITHA GREENWOOD
CHILD DEVELOPMENT-PRECIOUS HARRIS
RESOURCE MANAGEMENT-ZEPORIA RUSSELL
FAMILY DYNAMICS-SARAH GAINES
OTHER AWARDS
YEARBOOK
Editor-in-Chief – MADISON RAINWATER
Division Editor-MARY DAY
Copy Editor-VALENCIA JONES
Clubs/Academic Editor-CARLEY ADAMS
Photography Editor-ALEXUS GILLIAM
Layout Editor-MEG BRAMLETT
JOURNALISM
Journalism/Leadership-GRAY SPENCER
INAYE News Editor-ZEPHANIAH GOOCH
Editing-MICHELLE LUO
ANCHOR CLUB-COMMUNITY SERVICE
Sophomore-MICHELLE LUO
Junior-CITLALY AVILA
Senior-STACY HERNANDEZ